Užívat nebo neužívat ? Jak zjistit zda mám nedostatek kolagenu ?

Množství kolagenu může klesat jiným tempem a v jiném věku, každého z nás. Kolagen Collafit můžete dolpňovat i preventivně je to pro vás jen +. Pokud však chcete zjistit, zda kolagen Collafit zoufale potřebujete, popřemýšlejte nad těmito příznaky, které jsou specifické pro nedostatek kolagenu.

Nedostatek kolagenu se může projevit hlavně problémy s pohybovým aparátem
bolesti pohybového aparátu - kloubů, svalů, šlach
ochablá pokožka, celulitida či strie
pigmentové skvrny
suchá a dehydratovaná pleť, vrásky
snadno se štěpící nehty
lámající, vypadávající vlasy, štěpící se konečky
Pokud pozorujete na sobě výše uvedené symptomy, určitě je vhodné sáhnout po kolagenu Collafit. A je úplně jedno jestli máte 25 nebo 50 let. Čím dříve začnete kolagen Collafit doplňovat do těla, tím déle se udržíte ve formě a zdravý, svěží a krásný.

Vyzkoušejte 100% mořský kolagen bez přísad, kolagen vyrobený na Slovensku, náš Collafit.

Collafit je prémiový třísložkový kolagen, kombinuje 3 hlavní typy kolagenu - kolagen typu I II III. Typ I odpovídá 90% kolagenu vašeho těla. Rybí kolagen je z hlediska struktury nejpodobnější molekule lidského kolagenu. Na rozdíl od hovězího, vepřového či kuřecího je tedy pro člověka biologicky dostupnější a mnohem lépe a rychleji ho tělo přijme a využije. Tvoří strukturu pokožky, kostí, šlach, vláknitých chrupavek, pojivové tkáně a zubů. Typ II je hlavní kolagenní složka chrupavky. Typ III podporuje strukturu svalů, kůže, orgánů a artérií.

Collafit obsahuje Kyselinu hyaluronovou, vitamin C a Zinek. Přítomnost vitamínu C je důležitým faktorem při syntéze kolagenu samotným tělem. Vitamin C přispívá k vstřebávání kolagenu a tak přispívá k jejich správné funkci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení