Užívat nebo neužívat ? Jak zjistit zda mám nedostatek kolagenu ?

Množství kolagenu může klesat jiným tempem a v jiném věku, každého z nás. Kolagen Collafit můžete dolpňovat i preventivně je to pro vás jen +. Pokud však chcete zjistit, zda kolagen Collafit zoufale potřebujete, popřemýšlejte nad těmito příznaky, které jsou specifické pro nedostatek kolagenu.

Nedostatek kolagenu se může projevit hlavně problémy s pohybovým aparátem
bolesti pohybového aparátu - kloubů, svalů, šlach
ochablá pokožka, celulitida či strie
pigmentové skvrny
suchá a dehydratovaná pleť, vrásky
snadno se štěpící nehty
lámající, vypadávající vlasy, štěpící se konečky
Pokud pozorujete na sobě výše uvedené symptomy, určitě je vhodné sáhnout po kolagenu Collafit. A je úplně jedno jestli máte 25 nebo 50 let. Čím dříve začnete kolagen Collafit doplňovat do těla, tím déle se udržíte ve formě a zdravý, svěží a krásný.

Vyzkoušejte 100% mořský kolagen bez přísad, kolagen vyrobený na Slovensku, náš Collafit.

Collafit je prémiový třísložkový kolagen, kombinuje 3 hlavní typy kolagenu - kolagen typu I II III. Typ I odpovídá 90% kolagenu vašeho těla. Rybí kolagen je z hlediska struktury nejpodobnější molekule lidského kolagenu. Na rozdíl od hovězího, vepřového či kuřecího je tedy pro člověka biologicky dostupnější a mnohem lépe a rychleji ho tělo přijme a využije. Tvoří strukturu pokožky, kostí, šlach, vláknitých chrupavek, pojivové tkáně a zubů. Typ II je hlavní kolagenní složka chrupavky. Typ III podporuje strukturu svalů, kůže, orgánů a artérií.

Collafit obsahuje Kyselinu hyaluronovou, vitamin C a Zinek. Přítomnost vitamínu C je důležitým faktorem při syntéze kolagenu samotným tělem. Vitamin C přispívá k vstřebávání kolagenu a tak přispívá k jejich správné funkci.