Na co vše působí příjem kolagenu Collafit

Zdravější pleť

Zvýšením příjmu kolagenu dojde ke zvýšení elasticity a hydratace pokožky, obnovení kožních buněk a jejich přirozené regeneraci. Je nápomocný při celulitidě, strií či akné. Collafit obsahuje kyselinu hyaluronovou a ta v kombinaci s kolagenem udržuje pokožku svěží a zlepšuje buněčný cyklus.

Snížení bolesti kloubů

Při nedostatku kolagenu se klouby a šlachy pohybují těžší, což může být ztuhnutí a otoky. V případě nedostatku kolagenu může dojít k osteoporóze a k poruchám kloubů. Kolagen významně pomáhá pacientům trpících revmatoidní artritidou ztlumit jejich bolesti a snížit otoky. Lidem trpících osteoartrózou kolagen výrazně zlepšil jejich běžné denní aktivity jako chození po schodech nebo spánek, a tím i kvalitu jejich života.

Zdravější nehty, vlasy a zuby

Štípací zda lámající se nehty jsou často způsobeny nedostatkem kolagenu. Zvýšením příjmu kolagenu dosáhnete zdravé a pevné nehty. Kolagen také výrazně zlepšuje pokožku u lidí trpících kožními chorobami a pomáhá obnovit vlasové folikuly u lidí s řidšími vlasy.

Důležitý pro celé tělo Kolagen Collafit vyživuje, regeneruje a udržuje pohyblivost svalů, a zásobuje živinami i všechny tkáně, vlasy a nehty. Jednoduše řečeno, právě kolagen je v našem těle tím důležitým, který udržuje naši pokožku i vlasy přirozené a pružné.

Shrňme si to

Posiluje vlasy, pleť, nehty, zuby, dásně zpomaluje stárnutí Kolagen pro pleť a pokožku funguje jako výplň. Zpevňuje její hluboké vrstvy a tím ji vypíná Zbavuje vás nových vrásek a změkčuje staré vrásky a strie, takže jsou méně viditelné. Zcela vyléčí suché vrásky a vyhlazuje texturu pleti Kolagen pomáhá uchovávat v pleti vodu. Pleť je zářivější, plnější, vypnutější Vyšší hydratace sjednocuje barevný tón pleti Vlasy člověka s dostatečnou zásobou kolagenu jsou pružnější, pevnější, lesklejší, vyživenejšie a mají větší objem. Vlasy mají menší sklon šedivět, padat a lámat se Vlasy užíváním CollaFit-u rostou podstatně rychleji Dodává výživu chrupavkám, svalům, šlachám Zlepšuje činnost kloubů Zlepšuje trávení, chrání trávicí trakt, snižuje propustnost střev Výrazně posílí celkovou imunitu